Підвищення обізнаності про ризики мін і вибухонебезпечних залишків війни

Збройний конфлікт в Україні спричинив чимало негативних наслідків, які впливають і, на жаль, ще досить довгий час будуть впливати на повсякденне життя мешканців не тільки Донецької та Луганської областей, а й усієї території України.

Найголовнішу роль у реалізації проєкту ББП/ПО відіграють волонтери місцевих організацій ТЧХУ, саме вони передають мешканцям найбільш наближених до лінії зіткнення населених пунктів важливу інформацію, яка здатна зберегти життя. Найчастіше волонтери-інструктори проєкту є мешканцями тих населених пунктів, в яких вони проводять інформаційні сесії з мінної небезпеки, завдяки чому інформація, яку отримують від них місцеві жителі, є найбільш актуальною, оскільки людина, яка безпосередньо проживає на тій чи іншій території, краще обізнана про поточну ситуацію.

Червоний Хрест України розширює географію програм БП/ПО України серед співробітників, волонтерів Товариства та місцевого населення за допомогою інтервенцій, які відповідають місцевому контексту, аналізу потреб та спрямовані на найбільш вразливі категорії населення.

Товариство проводить інформаційну діяльність та інформує про ризики серед населення щодо профілактики туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань, та щодо профілактики неінфекційних захворювань (здоровий спосіб життя для різних вікових груп).