Новини

Зустріч представників Психологічної служби ДСНС та напрямку Психосоціальної підтримки Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

10.07.2024

02.07 відбулась зустріч представників Психологічної служби ДСНС та напрямку Психосоціальної підтримки Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Були оговорені питання спільних навчань, обміну досвіду та майбутньої співпраці. Також представники ДСНС ознайомились з діяльністю центру Психосоціальної підтримки в Київській області, де відбуваються заходи для людей різних вікових категорій. Тісна співпраця - запорука ефективної діяльності для обох сторін.

«Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи» - Шарль Луї Монтеск'є

24.06.2024

19-20 червня 2024 року для організацій Товариства Червоного Хреста України Київської області відбувся потужний тренінг з «Волонтерського менеджменту»

В рамках проєкту «Догляд вдома», за підтримки Британського Червоного Хреста, було придбано два мінівени Peugeot Traveller.

17.06.2024

В рамках проєкту «Догляд вдома», за підтримки Британського Червоного Хреста, було придбано два мінівени Peugeot Traveller.

Підлітковий Літній табір Червоного Хреста України

17.06.2024

10-14 червня на базі Київської ОО ТЧХУ в м. Ірпінь проходив підлітковий Літній табір Червоного Хреста України. Вікова група дітей – 13-16 років, тривалість зміни – 5 днів. Подати заявку на участь могли всі бажаючі. Кількість осіб, які взяли участь – 14.

2 травня в Ірпінському парку «Центральний» відбувся захід для дітей пільгових категорій

13.05.2024

Для малечі були створені різноманітні локації з освітніми та розважальними напрямками, були проведені навчання з мінної небезпеки від Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

08.05.2024

Щороку 8 травня відзначається Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Міжнародна організація розпочала свою діяльність у 1863 року, саме цю дату було обрано на честь народження Анрі Дюнана, засновника Міжнародного руху Червоного Хреста.

Збільшення кількості Мобільних медичних бригад у Київській області

02.05.2024

Мобільні медичні бригади Товариства Червоного Хреста України – це пересувні медичні команди, які допомагають системі охорони здоров’я у наданні якісної первинної медичної допомоги українцям в умовах війни та інших гуманітарних викликів. Вони надають допомогу там, де цього найбільше потребують, навіть у найвіддаленіших куточках країни.

Зустріч фахівців з розвитку організацій, волонтерства та молоді в рамках програми BraVo

30.04.2024

22-23 квітня 2024 року в м. Києві в рамках програми BraVo пройшла зустріч фахівців з розвитку організацій, волонтерства та молоді з усіх областей України.

Розширення діяльності ПСП в Обухівському районі

29.04.2024

З кінця квітня заходи з психосоціальної підтримки (далі – ПСП ) проводяться на базі таких організацій, як Обухівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УВП УТОС) та Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик».

Інформаційні сесії з мінної небезпеки для учнів Бородянського академічного ліцею №1

19.04.2024

Волонтерами-інструкторами Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України 11 квітня проведено інформаційні сесії з мінної небезпеки для учнів Бородянського академічного ліцею №1.

Волонтер Українського Червоного Хреста

18.04.2024

Волонтер Червоного Хреста України - це член великої дружної команди, яка вже понад сто років допомагає та підтримує тих, хто опинився в скрутному становищі.

106 років з дня заснування Українського Червоного Хреста

18.04.2024

Попри виклики, небезпеку, епідемії, катастрофи та надзвичайні ситуації, волонтери Українського Червоного Хреста вже 106 років щодня працюють для допомоги тим, хто найбільше її потребує.

Моніторинговий візит до Бориспільського району з представниками Британського Червоного Хреста в рамках проєкту "Догляд вдома"

17.04.2024

10 квітня 2024 року в рамках проєкту «Догляд вдома» співробітниками Київської обласної організації спільно з представниками Британського Червоного Хреста було здійснено моніторинговий візит до Бориспільського району.

Навчальне заняття з мінної небезпеки у Центрі ПСП м.Ірпінь

22.03.2024

22 березня в Центрі психосоціальної підтримки (далі - ПСП) в м. Ірпінь волонтери-інструктори Київської обласної організації ТЧХУ провели для маленьких відвідувачів заходів з ПСП навчальне заняття з мінної небезпеки. Ініціаторами та організаторами заняття були волонтери напряму ПСП Бучанської міськрайонної організації ТЧХУ.

Відкриття "Простору для дозвілля і спорту"

07.03.2024

Вас вітає Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України! Бути частиною Українського Червоного Хреста, особливо у такий важкий для країни та всіх українців час, це почесно, відповідально та неймовірно цінно. Родина червонохрестівців росте та міцніє з кожним днем. Волонтери, співробітники та працівники вступають в члени Українського Червоного Хреста, щоб бути частиною великої справи, що несе допомогу та підтримку кожному, хто їх потребує.

Сесія ВОСА в Бучанській міській організації ТЧХУ

23.02.2024

15 та 16 лютого 2024 року в рамках проекту BraVo в Бучанській міській організації ТЧХУ відбувся аналітичний захід - сесія ВОСА, направлений на складання оцінки організаційного потенціалу організації та планування стратегічних рішень.

Нова сесія YABC для молоді Ірпінської громади

23.02.2024

Раді потішити вас новою сесією YABC для молоді Ірпінської громади, яку провели волонтери - рівні інструктори Українського Червоного Хреста.

Відкриття ПСП центру в місті Ірпінь

20.02.2024

7 лютого 2024 року відбулася знакова для нашої організації подія – офіційне відкриття Центру з психосоціальної підтримки в м. Ірпінь. Це 8-мий такий центр в Україні і перший на Київщині. Облаштований він на базі Бучанської міськрайонної організації ТЧХУ. Метою його діяльності є надання психологічної підтримки всім, хто її потребує в ці важкі для всіх нас часи.

В новому 2024 році продовжуємо турбуватися про психічне здоров’я та надавати психосоціальну підтримку всім, хто цього потребує.

09.02.2024

В новому 2024 році продовжуємо турбуватися про психічне здоров’я та надавати психосоціальну підтримку (далі -ПСП) всім, хто цього потребує. В січні місяці в Київські області працювало 18 локацій у всіх 7ми районах області, де волонтери провели 211 різноманітних заходів (рекреаційні, заходи з елементами творчості) для діток, дорослих, людей поважного віку, а також сімейні. Взяти участь в наших активностях лише за січень вже встигло 1423 людини. Всі вони отримали таку необхідну психологічну підтримку, мали змогу розвантажитись та розкритися за допомогою творчості.

Підтримка медичних організацій

30.01.2024

Волонтерами Українського Червоного Хреста за підтримки Міжнародної Федерації Червоного Хреста, Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Австрійського Червоного Хреста, передали "Лікарні інтенсивного лікування Боярської міської ради" прально-сушильну машину та комплекти постільної білизни задля покращення умов надання допомоги населенню. Ми поруч!

Підсумки 2023 року по діяльності проєкту “Київська область вільна від туберкульозу”

31.12.2023

Підводячи підсумки 2023 року по діяльності спільного проєкту Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Альянс громадського здоров'я “Київська область вільна від туберкульозу”, хочемо наголосити на важливості профілактики і обстеження на туберкульоз в повсякденному житті кожної людини.

Обмін досвідом команд з психосоціальної підтримки

31.12.2023

Для команди з психосоціальної підтримки Київської ОО ТЧХУ грудень місяць був дуже насиченим! Хочемо поділитися однією із подій, котрі відбувалися з нами.

4 нові сесії Life Skills у м. Біла Церква

15.12.23

Розвиток молоді на зв'язку. Маємо 4 нові сесії Life Skills у м. Біла Церква.

Пілотний Sprint воркшоп у Бориспільському районі

11.12.23

Раді повідомити про пілотний Sprint воркшоп у Бориспільському районі.

Перша сесія YABC для учнів ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей"

23.11.23

Рівні інструктори Київської обласної організації провели першу сесію YABC для учнів ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей".

16 вебінарів та дводенна сертифікація

21.11.23

Раді повідомити про завершення тренінгу з міжнародного гуманітарного права для тренерів Товариства Червоного Хреста України.

Український Червоний Хрест за підтримки Естонського Червоного Хреста завершив масштабний проєкт

10.11.23

Український Червоний Хрест за підтримки Естонського Червоного Хреста завершив масштабний проєкт по встановленню сонячних панелей для Комунального Некомерційного Підприємства «Вишнівська міська лікарня» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області.

Сесії Sprint у м.Біла Церква та м.Тетієві

07.11.23

Раді повідомити про дві нові сесії Sprint у м.Біла Церква та м.Тетієві.

Тренінг з психосоціальної підтримки

02.11.23

18-19 жовтня 2023 року Київська обласна організація ТЧХУ організувала тренінг з психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій (далі - ПСП в умовах НС) для волонтерів Червоного Хреста Київської області. Тренерами були досвідчені фахівці з Національного комітету ТЧХУ

Українським Червоним Хрестом проведено фінальний етап по встановленню пошкоджених в наслідок ракетного удару вікон

02.11.23

В жовтні Українським Червоним Хрестом проведено фінальний етап по встановленню пошкоджених в наслідок ракетного удару вікон у смт. Десна.

Рівні інструктори в дії

30.10.23

У рамках "гуманістичної освіти" проведено сесію YABC на тему активного слухання для студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу

Реалізації ідей молоді в громадах Київської області

26.10.23

Продовжуємо сприяти молоді в реалізації їх креативних та досяжних ідей в громадах Київської області. На цей раз – м. Біла Церква

6-денний тренінг з YABC у Львові

18.10.23

Розвиток молоді на зв'язку. У Львові пройшов 6-денний тренінг з YABC ("Молодь як агенти поведінкових змін") за фінансової підтримки Данського Червоного Хреста. Учасниками заходу були 27 волонтерів Червоного Хреста з різних областей України, серед них – регіональний фахівець з розвитку молоді та поширення знань МГП Київської обласної організації

Турбуємося про психічне здоров’я

13.10.23

Осінь – не привід сумувати. Під час зміни сезонів та різких перепадів температур за вікном, саме час потурбуватись про свій психоемоційний стан. Це стосується як дорослих, так і дітей, особливо на фоні трагічних подій, які розгортаються в нашій країні. Багато людей наразі знаходяться в стані хронічного стресу. Коли ми знаходимось в тяжкому емоційному стані, підтримка зовні є дуже важливою. Тож не бійтеся попросити про допомогу. Адже справитись з психологічними проблемами легше на ранньому етапі.

Всесвітній день психічного здоров'я

10.10.23

Щороку 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров'я, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до цієї сфери. Згідно даних звіту Всесвітньої організації охорони здоров’я про психічне здоров'я за 2022 рік, кожна восьма людина в світі живе з психічним розладом. Наразі багато мешканців України знаходяться у постійному стані стресу, що також в подальшому може призвести до проблем з психічним здоров'ям. Щоб запобігти цьому, варто вже зараз потурбуватись про себе та близьких.

Сесія YABC у Фастові

10.10.23

У Фастові відбулася перша сесія YABC (Молодь як агенти поведінкових змін) для учнівського самоврядування

Інформаційні сесії з мінної небезпеки для молоді Київщини

04.10.23

Волонтерами-інструкторами Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України проведено інформаційні сесії з мінної небезпеки для молоді Київщини на щорічному заході «Головний табір країни» в с.Чайки Обухівського району.

З позитивом по життю

03.10.23

Цю життєрадісну, енергійну жінку на фото звуть Тамара Михайлівна Якимчук, їй 74, вона проживає в місті Біла Церква. Зараз вона прикута до ліжка та майже повністю залежить від допомоги інших людей, бо мешкає в квартирі сама

Тренінг з питань Захисту гендеру та інклюзії

18.09.23

31 серпня в Київській обласній організації ТЧХУ пройшов ворк-шоп на тему «Ознайомлення з питаннями Захисту гендеру та інклюзії (ЗГІ)», організований Австрійським Червоним Хрестом. Фсилітатором тренінгу була представниця Швецького Червоного Хреста.

Роботи по облаштуванню вікон у Ржищеві

29.08.23

Товариством Червоного Хреста України завершено роботи по встановленню нових вікон у Ржищівському Професійному Ліцеї, м. Ржищів Обухівського району Київської області. 256 кв. м. нових вікон було виготовлено і встановлено. У березні 2023 року 3 з 5 будівель ліцею було пошкоджено або зруйновано повністю при атаці російських безпілотників.

Навчання ризикам з мінної небезпеки

14.08.23

Волонтерами-інструкторами Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України проведено навчання ризикам з мінної небезпеки для співробітників Центру надання адміністративних послуг у Бородянці.

Київська обласна організація ТЧХУ реалізує Програму підтримки домогосподарств

10.08.23

Київська обласна організація ТЧХУ реалізує в Київській області Програму підтримки домогосподарств. Дана програма впроваджується Товариством Червоного Хреста України у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), за фінансування Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

До Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в рамках програми Обмін досвідом завітали колеги

09.08.23

2 та 3 серпня відбувся обмін досвідом на міжрегіональному рівні в Київській обласній організації ТЧХУ

Знання, що рятують життя

03.08.23

11 – 13 липня цього року для 4-х мобільних бригад Київської обласної організації ТЧХУ був організований тренінг з «Першої допомоги». Тренінг проводили досвідчені інструктори з Національного комітету ТЧХУ

Офіційна позиція щодо незаконної діяльності білоруського Червоного Хреста на тимчасово окупованих територіях України

21.07.23

Український Червоний Хрест категорично засуджує дії білоруського Червоного Хреста щодо їхньої діяльності на тимчасово окупованих територіях України, зокрема в Луганській та Донецькій областях

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує підтримувати медичні установи області

20.07.23

У червні місяці допомогу від нашої організації отримав Центр психічного здоров’я та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України». Даний заклад спеціалізується на лікуванні бойової психотравми, фізичній реабілітації, допомозі в т.ч. особам, що пережили полон та тортури. На сьогодні центр є унікальним за переліком надання специфічних послуг

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підтримує ВПО з підтоплених територій

19.07.23

Після трагедії, яка відбулась 06.06.2023 р. на Каховській ГЕС, Київська обласна організація ТЧХУ додатково забезпечила продуктовими наборами та ковдрами модульні містечка в Димерській, Іванківській, Васильківській, Бучанській, Гостомельській, Бородянській громадах, які приймають переміщених осіб з підтоплених регіонів

Розвиток молоді знову на зв'язку

14.07.23

У рамках напряму "гуманістична освіта" волонтери-фасилітатори провели сесію "Життєвих навичок" для студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу

Розвиток молоді на зв'язку

04.07.23

В рамках проекту "гуманістична освіта" продовжується проведення заходів з підвищення стійкості та витривалості молоді

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста турбується про добробут медичних, освітніх та соціальних закладів Київщини

04.07.23

Київська обласна організація ТЧХУ при сприянні Австрійського Червоного Хреста надає підтримку у вигляді побутової техніки для закладів охорони здоров’я, освіти та центрів соціального захисту Київської області. Всього планується передати: 17 мікрохвильових печей, 4 пральні машини та 19 прально-сушильних машин.

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України допомагає ліквідовувати наслідки ракетного удару в Вишгородському районі

27.06.23

16.06.2023 внаслідок ракетного удару в селі Старі Петрівці Вишгородського району, під час падіння уламків ракети було зруйновано 3 будинки. Ще 18 будинків зазнали значних руйнувань та 15 мають легкі руйнування.

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела навчання з мінної небезпеки для майбутніх волонтерів

27.06.23

В період з 20 по 23 червня в рамках розвитку програми “Безпечніша поведінка та підвищення обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни” Товариством Червоного Хреста України за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста України проведено навчання майбутніх волонтерів з мінної небезпеки в Київській області.

❗️РОЗВИВАЄМО МОЛОДЬ РАЗОМ❗️

26.06.23

Волонтери-фасилітатори напряму "гуманістична освіта" провели сесію з LifeSkills для активної молоді м. Вишгорода з метою набуття та удосконалення своїх навичок життя в суспільстві

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в рамках програми "Обмін досвідом" завітала на Чернігівщину

22.06.23

В рамках програми «Обмін досвідом» на міжрегіональному рівні проєкту «BraVo» Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України 8-9 червня цього року завітала на Чернігівщину, а саме: у Ніжинську міську та районні організації та Чернігівську міську та обласну організації ТЧХУ.

Мобільні медичні бригади полегшують мешканцям Київщини доступ до медико-санітарних послуг

21.06.23

Мобільні медичні бригади (ММБ) – це унікальні медичні підрозділи, які роблять доступною медико-діагностичну допомогу для населення Київської області, постраждалого від воєнного конфлікту та обмеженого в доступі до основних медичних послуг. Діяльність таких бригад особливо важлива і актуальна сьогодні, коли державним медичним закладам важко справитися із напливом евакуйованих з інших областей пацієнтів, яких на Київщині дуже багато і очевидно, що їх кількість буде і надалі збільшуватись. Таким чином Червоний Хрест не дублює функції лікарів, а допомагає державній медицині та стає її помічником.

Турбуємося про тих, хто залишився на самоті

19.06.23

У 21 населеному пункті Київської обласної організація Товариства Червоного Хреста України впроваджується проєкт Догляд вдома. Соціальні помічники опікуються літніми людьми та людьми з інвалідністю, надаючи їм соціально-побутові і гігієнічні послуги цим саме забезпечують покращення якості життя.

"ПЕРЕЖИВАЄТЕ СТРЕС❓"

18.06.23

Саме з цієї теми було проведено сесію з Lifeskills фасилітаторами (лекторами) напряму "гуманістична освіта" для волонтерів та співробітників Київської обласної організації ТХЧУ

Відбулася чергова виплата грошової допомоги в рамках проєкту «Вдячне серце»

13.06.23

1 червня цього року відбулася третя виплата по проєкту «Вдячне серце». Матеріальну допомогу отримали 38 працівників ДНЗ «Джерельце» м. Бровари.

Продовжуємо наші плідні зустрічі щодо обміну досвідом в сфері волонтерської діяльності

12.06.23

В Київській обласній організації ТЧХУ реалізується Програма розвитку організацій та волонтерства BraVo. Вона покликана сприяти розвитку місцевих осередків Товариства Червоного Хреста України, ділитися знаннями і навичками співробітників та волонтерів, аби ще краще й оперативніше справлятися з сьогоднішніми викликами та допомагати населенню.

ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА НА ХЕРСОНЩИНІ

08.06.23

У ЗМІ було опубліковано інтерв’ю, де Президент України Володимир Зеленський заявив, що Червоного Хреста немає в Херсонській області. У відповідь на звинувачення хочемо ще раз наголосити, що Український Червоний Хрест не має доступу до територій непідконтрольних Україні, оскільки ми українська гуманітарна організація, яка може проводити свою діяльність згідно з українським законодавством і виключно на території підконтрольній Україні

Проєкт "Київська область вільна від туберкульозу: сприяння видужанню для всіх у будь-якому віці", що реалізується Київською обласною організацією ТЧХУ спільно із фондом Альянс громадського здоров'я продовжує свою роботу в 2023 році

06.06.23

Проєктна діяльність ведеться в усіх населених пунктах Київської області, де зареєстровані випадки захворювання на туберкульоз, чим забезпечується рівний та всеохоплюючий доступ до надання медико-психосоціальних послуг пацієнтам, які страждають від даної хвороби.

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України активно продовжує свою діяльність з роздачі населенню Київщини гуманітарної допомоги

05.06.23

Напрямок роботи Гуманітарна допомога – це саме те, з чим більшість людей асоціює Товариство Червоного Хреста. Київська обласна організація ТЧХУ продовжує допомагати найбільш вразливим категоріям населення області серед яких як місцеві, так і внутрішньо-переміщені особи. До таких категорій належать: ВПО, особи з інвалідністю, особи похилого віку, багатодітні сім’ї, батьки-одинаки, безробітні, які втратили роботу після 24.02.2022, особи, в яких зруйноване житло або є загиблі родичі.

Пройшов завершальний тур воркшопів із залучення громад від Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у м. Біла Церква

24.05.23

Напрацювали ідеї більшої залученості молоді до різних активностей Білоцерківської громади, в тому числі, покращення інформаційних кампаній.

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України передає генератори на критично важливі об’єкти Київщини

24.05.23

Київська обласна організація ТХЧУ допомагає відновлювати критичну інфраструктуру Київської області. В квітні та травні цього року було передано 15 потужних генераторів у заклади освіти, охорони здоров’я та інші заклади критичної інфраструктури області.

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підтримує працівників ДНЗ «Джерельце», які постраждали внаслідок падіння гелікоптера ДСНС 18.01.2023 р. в м. Бровари

24.05.23

Київська обласна організація ТЧХУ надає матеріальну підтримку постраждалим працівникам закладу. Станом на початок травня цього року в рамка проекту «Вдячне серце» бенефіціарам вже виплачено 196 000 грн. Всього по програмі планується виплатити 570 000 грн., тобто по 15 000 грн. кожному з 38 працівників.

Продовження воркшопів із залучення громад від Червоного Хреста

20.05.23

✔️Презентували проект "Громадське суспільство сприяє підвищенню стійкості в Україні" ✔️Визначили в головні проблеми та потреби молоді даної громади ✔️Обговорили роль проекту та місцевої організації ТЧХУ у відновленні молодіжної активності в м. Вишгороді. ✔️Провели результативну дискусію відносно створення простору для дозвілля молоді та облаштування такого приміщення.

20 травня 2023 р. в Українсько-Данському молодіжному домі була проведена презентація дослідження "Вплив війни на молодь в Україні"

23.05.23

20 травня 2023 р. в Українсько-Данському молодіжному домі була проведена презентація дослідження "Вплив війни на молодь в Україні", підготовлене ГО "Аналітичний центр Cedos", дослідницькою агенцією Info Sapiens й за фінансовою підтримки МЗС Данії.

18 травня у м. Фастові відбувся перший воркшоп "Проблеми та виклики серед молоді й шляхи їх подолання"

19.05.23

Регіональним фахівцем з розвитку молоді та поширення знань МГП був презентований проект "Громадянське суспільство сприяє підвищенню стійкості в Україні", що реалізовується Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, та його роль у розвитку молоді Фастівської громади.

Інформаційні сесії з мінної небезпеки для жителів Білоцерківського району.

22.05.23

Інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами є одним із пріоритетних та найважливіших напрямків гуманітарної діяльності Товариства Червоного Хреста України.

Cеред молоді 08 травня 2023 року фасилітаторами LifeSkills було проведено сесію для волонтерів Вишгородської районної організації ТЧХУ

11.05.23

Учасники зустрічі змогли сфокусуватися на навику контролювати свій гнів, попереджати його та зрозуміти, як комунікація під час конфліктів допомагає у знаходженні "містка" через прірву непорозуміння

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує підтримувати вразливі категорії населення та установи, що їх обслуговують.

11.05.23

На цьому тижні завершилась передача комплектів постільної білизни ковдр та рушників для КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» та КНП КОР «Київська обласна лікарня».

07 травня відбулася перша сесія "Життєвих навичок" у м. Біла Церква в рамках нового проекту "Гуманістична освіта"

09.05.23

Цілями сесії було дізнатися, як це відчувати, що тебе активно слухають, та які навички потрібні, щоб стати активним слухачем.

Київська обласна організація ТЧХУ продовжує проводити інформування населення про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни

13.04.23

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує проводити інформування населення про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни, насамперед приділяючи увагу найбільш вразливій групі ризику – дітям та підліткам.

Волонтери Київської обласної організації ТЧХУ взяли участь заході організованому громадською організацією “Епіцентр дітям” та Фондом «Реал Мадрид»

13.04.23

Волонтери Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України взяли участь у масштабному соціально-спортивному заході організованому громадською організацією “Епіцентр дітям” та Фондом «Реал Мадрид», який відбувся на початку квітня у м. Ірпінь.

Представники Британського Червоного Хреста ознайомились із роботою Червоного Хреста України на Київщині

30.03.23

Зокрема у Бучанській та Ірпінській місцевих організаціях, на базі яких проводиться видача гуманітарної допомоги населенню, міжнародні партнери ознайомились зі специфікою щоденної роботи співробітників, а також поспілкувались із волонтерами Червоного Хреста України, які є внутрішньо переміщеними особами і сьогодні підтримують тих, хто потребує допомоги.

Голова Австрійської агенції з розвитку Австрії та генеральний секретар Австрійського Червоного Хреста відвідали Київську область.

30.03.23

Червоний Хрест України співпрацює з Австрійським Червоним Хрестом вже багато років. Ми зосередили нашу співпрацю на наступних напрямках: відновлення житла, гуманітарна допомога (продуктові та гігієнічні набори), ваучерна та грошова допомога, впровадження мобільних медичних бригад та догляд вдома, – підкреслив Микола Поліщук.

Ще зовсім діти, але вже такі дорослі!

27.03.23

Продовжуємо інформаційно-просвітницькі заходи з мінної небезпеки для наймолодшої категорії слухачів. Товариством Червоного Хреста України проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни в Бучанському ліцеї 9 для дітей 5 класів.

Візит делегації Товариства Червоного Хреста до Васильківського осередку Обухівської міськрайонної організації

27.03.23

21 березня 2023 року голова Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Президент Товариства Червоного Хреста України спільно з Представниками Австрійського Червоного Хреста завітали до Васильківського осередку Обухівської міськрайонної організації

Проведено інформаційні сесії «Профілактика, діагностика та лікування туберкульозу», «Туберкульоз виліковний»

27.03.23

Всесві‌тній день боротьби‌ про‌ти туберкульо‌зу встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров'я, який відзначається щороку 24 березня в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу

Більше 2000 медичних консультацій провели спеціалісти мобільних медичних бригад Київської Обласної Організації Товариства Червоного Хреста України

17.03.23

Більше 2000 медичних консультацій провели спеціалісти мобільних медичних бригад Київської Обласної Організації ТЧХУ у Броварському районі для мешканців місцевих громад а також для внутрішньо переміщених осіб

Волонтерами-інструкторами КОО ТЧХУ проведено інформаційні сесії про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни в Мирчанській гімназії Бородянської селищної ради.

09.03.23

Волонтерами-інструкторами Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України проведено інформаційні сесії про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни в Мирчанській гімназії Бородянської селищної ради.

Продовжуємо проводити заняття з підвищення обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни для молодого покоління в Київській області.

23.02.23

Проведено чергові заняття з мінної небезпеки для учнів школи № 12 в Ірпені волонтерами-інструкторами Товариства Червоного Хреста України.

Київська обласна організація ТЧХУ продовжує проводити навчання ризикам з мінної небезпеки для студентів Ірпінського Академічного ліцею.

23.02.23

Волонтерами-інструкторами Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України розпочато роботу з інформувань про ризики з мінної небезпеки для студентів Ірпінського Академічного ліцею.

З метою забезпечення турботи про психічне здоров’я населення була відкрита локація психосоціальної підтримки у приміщенні осередка Бориспільської МОТЧХУ

20.02.23

З метою забезпечення турботи про психічне здоров’я населення була відкрита локація психосоціальної підтримки у приміщенні осередка Бориспільської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України. Локація ПСП успішно впроваджує діяльність у напрямку психоціальної підтримки для внутрішньопереміщених осіб та жителів міста і громад.

Київська ООТЧХУ продовжує співпрацю з АТ "Укрпошта" в рамках програми "Безпечніша поведінка та підвищення обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни"

20.02.23

Продовжуємо співпрацювати з АТ «Укрпошта» в рамках програми “Безпечніша поведінка та підвищення обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни”. Відбулись чергові інформаційні сесії з мінної небезпеки, цього разу заняття також проведено для водіїв підприємства, які здійснюють свої рейси з доставки вантажів по всій території Київської області.

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує проводити навчання ризикам з мінної небезпеки у школах області.

17.02.23

Волонтери-інструктори в рамках програми “Безпечніша поведінка та підвищення обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни” провели чергові заняття для учнів шкіл № 5 міста Бучі і № 17 міста Ірпінь.

Психосоціальна підтримка волонтерів

15.02.23

Волонтери зараз особливо потребують психосоціальної підтримки. Важливо пам’ятати, що допомагаючи іншим, важливо також турбуватися і про власне психічне здоров’я.

В модульному містечку в м. Бровари в грудні 2022 р. була відкрита локація ПСП.

14.02.23

Зараз по всій Україні люди страждають від тяжких наслідків бойових дій. Багато українців вимушені покидати свій дім та шукати прихисток в більш безпечних регіонах країни. В модульних містечках людина вже в безпеці, але знаходиться в максимальному стані тривоги за своє майбутнє. Це немов вирватись з ПЕКЛА та опинитесь на пів дороги до РАЯ, попереду ще довгий шлях соціалізації, багато складних психологічних етапів адаптації. Попереду нове життя.

Миронівська районна команда ТЧХУ прибула з візитом до відділення стаціонарного догляду

07.02.23

Що ми зараз можемо загадувати... та нічого! Останній рік багатьом з нас довів, що всі наші плани можуть бути фатально змінені в одну мить. В одну мить кожен з нас може втратити близьких, улюблену роботу, будинок... а попереду лише невизначеність. Особливо страждають у цих непростих умовах люди похилого віку.

Почав працювати проект "Дорога Додому" на території Вишгородського району.

02.02.23

Вишгородська РО ТЧХУ пропонує послуги транспортування маломобільних осіб до лікарських закладів, вокзалу, місць евакуації, тощо.

Проведення репортажної зйомки для австрійських ЗМІ на виїзді Васильківської мобільної медичної бригади у с.Митниця Обухівського району Київської області.

31.01.23

До складу Васильківської ММБ долучилися працівники ЗМІ Австрії для підготовки частини телевізійного репортажу, присвяченому візиту президента Австрії в Україну.

Товариство Червоного Хреста України, за підтримки компанії Кока-Кола забезпечила вразливі верстви населення продуктовими наборами та напоями

27.01.23

Товариство Червоного Хреста України, за підтримки компанії Кока-Кола забезпечила вразливі верстви населення Великодимерської громади Броварського району продуктовими наборами та напоями.

Червоний Хрест України розпочав роботи з прокладання лінії електромережі

22.12.22

Червоний Хрест України розпочав роботи з прокладання лінії електромережі 490 м. по вулиці Бучанській масиву "Макарівський"

Стартували роботи з заміни вікон в смт Десна

21.12.22

Сьогодні стартували роботи з заміни вікон в смт Десна , в будинках які постраждали від ракетних обстрілів

Kомандою Червоного Хреста України, за підтримки Австрійського Червоного Хреста були виконані роботи з виготовлення і встановлення віконних конструкцій

13.12.22

Нещодавно командою Червоного Хреста України, за підтримки Австрійського Червоного Хреста були виконані роботи з виготовлення і встановлення віконних конструкцій та склопакетів в одному з житлових будинків ЖК Континент що знаходиться в м.Буча.

Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України здійснюється підтримка хворих на туберкульоз

08.12.22

Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України здійснюється транспортування зразків мокротиння для дослідження у КНП КОР «Київський ОФПЦ», відповідно до потреби та згідно з затвердженим маршрутом, а також здійснює поповнення карток мо

У Київській області хворі на туберкульоз від Київської ОО ТЧХУ отримали безкоштовні продуктові набори та «продуктові мотиваційні» сертифікати «ФОРА».

08.12.22

Соціальний супровід хворих на туберкульоз забезпечує Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

Стан відновлення житла постраждалих від війни мешканців Київщини, робота волонтерів та посилення підтримки людей в Україні

06.12.22

Разом з Генеральним секретарем Міжнародної федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Джаганом Чапагейном ознайомилися з проміжними результатами процесу відновлення пошкодженого житла у Київській області та визначили завдання на майбутнє.

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підписала договір з Деснянською селищною радою

02.12.22

Сьогодні Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підписала договір з Деснянською селищною радою та підрядниками на виконання робіт із виготовлення та установки метапластикових вікон в смт Десна, пошкоджених внаслідок вибухової хви

Київська область організація Товариства Червоного Хреста України передала Пісківській громаді 40 буржуйок

16.11.22

Їх отримали по сертифікату дарування жителі приватного сектору. Волонтери Червоного Хреста України спільно з представниками селищної ради одразу розвезли буржуйки по домівках потребуючим родинам.

Підписання меморандуму з Чернігівською ОО

16.11.22

Предметом Меморандуму є співпраця та координація зусиль Сторін для розширення можливостей двостороннього співробітництва, спрямованого на реалізацію спільних завдань.

5-6 ЛИСТОПАДА пройшов тренінг ПСП для волонтерів Київської ОО ТЧХУ “Психосоціальна підтримка в умовах НС”

15.11.22

Протягом 5-6 листопада Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України організовано навчання волонтерів у місті Біла Церква, яке проводилося фахівцями НК ТЧХУ Вікторією Бондарчук (Тренер з ПСП та ППД) та Олександрою Пронич (Тренер з ПС

В Київський області стартував проект «Догляд вдома», який реалізовується Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

14.11.22

В Київський області стартував проект «Догляд вдома», який реалізовується Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та організовує надання підтримки людям літнього віку, осіб з інвалідністю та членів їх сімей, які потребують сторо

Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України сприяє отриманню понад 500 дров'яних опалювальних печей.

03.11.22

За сприяння "Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України" Київська область отримає понал 500 дров'яних опалювальних печей.

Київська обласна організація відкрила новий осередок Бучанської міськрайонної організації у місті Вишневе.

29.10.22

Тепер бенефіціарам з Софіївськоі Борщагівки і з Вишневого буде зручно отримати допомогу від ЧХ.

З кожним днем наша команда інструкторів збільшується, а отже про правила безпечної поведінки дізнається значно більше людей!

02.11.22

В рамках реалізації програми «Безпечніша поведінка/підвищення обізнаності про ризики мін та вибухонебезпечних залишків війни» до команди інструкторів Товариства Червоного Хреста України продовжують приєднуватися волонтери Білоцерківської громади Київської

Товариством Червоного Хреста України з залученням підрядної електромонтажної організації був виконаний капітальний ремонт для електропостачання споживачів

02.11.22

До Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України найдійшов запит від Гостомельскої селищної військової адміністраціі Бучанського району на відновлення електропостачання

Білоцерківська МО ТЧХУ

05.10.22

Перший етап моніторингу волонтерів-інструкторів успішно пройдено та отримано заслужені сертифікати!

66 родин отримали допомогу від Червоного Хреста в Білій Церкві 29 вересня

29.09.22

Нагадуємо, що допомога видається одноразово. Видача здійснюється в понеділок та четвер з 11 до 15 год. При собі необхідно мати документи, які підтверджують статус.

З жовтня цього року Білоцерківські волонтери-інструктори почнуть проводити для населення своєї громади інформаційні сесії з мінної небезпеки

29.09.22

Протягом 20-23 вересня цього року Київською ОО ТЧХУ організовано навчання волонтерів у місті Біла Церква, яке проводилося фахівцями Товариства Червоного Хреста України та Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Київська ОО ТЧХУ провела тренінг з першої допомоги

23.09.22

На Київщині Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України провела семінар з першої допомоги для двоїх прийомних сімей, спеціалістів Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також волонтерів